Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

kolczyki przewlekane, jaki sklep ?

kolczyki przewlekane, jaki sklep ?

Konieczna mi oryginalna przywieszka do bransolety w jakimś ciekawych kształcie. Jestem młoda, dlatego jakiś nowoczesny design jak najbardziej będzie dla mnie właściwy. Znacie jakiś sklep, który jest dobrze zaopatrzony?

gregBard

Posty: 1

 
Mnie srebro nie za niesłychanie odpowiada, lecz już pozłacane srebro tak. Ostatnio odnalazłam ofertę z pozłacanymi nausznicami i była zachwycona nie tylko ceną, lecz również, jakością. Sklep był rzeczywiście super zaopatrzony.

syrena88

Posty: 12

 
Dzisiaj mało, kto nosi srebrny wisiorek, ale nie mówię, iż nie można. Naturalnie trzeba lubić taką biżuterię, wobec tego trzeba zbadać czy osoba, którą chcemy tym obdarować na pewno to ucieszy. Jeśli tak to można będzie taką biżuterię zamówić. Zawsze szukamy jakiś ciekawych ofert i nie ma znaczenia czy to Internet czy zwykły jubiler.

namok

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o blokady beads pandora to są tu https://valerio.pl/rodowany-srebrny-charms-do-pandora-little-beads-stoper-blokada-kolko-circle-ring-srebro-925-o-ring01rh-lit-p-7865.html.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Oferty z wisiorkami sercami można znaleźć w Internecie. To chyba najłatwiejszy sposób, bowiem bardzo prędko dotrzemy do oferty, jaka nas w stu procentach zadowoli. Srebro nie jest drogie, zatem mnóstwo na ozdoby nie trzeba wydawać. Najlepiej jest odwiedzić sklep i się o tym przekonać.

Jarciok23

Posty: 9

 
Srebro mi się podoba, lecz tylko wówczas, kiedy jest z cyrkoniami. Wybór kolczyków z cyrkoniami jest niezmiernie duży, dlatego każdy może coś dla siebie znaleźć.

Lupusx

Posty: 2