Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

anonse towarzyskie ??

anonse towarzyskie ??

Chciałbym pogadać z jakąś panią w wieku 30-35 lat. Nie ma nikogo takiego wśród moich znajomych i zastanawiam się czy przeglądać ogłoszenia towarzyskie? Korzystaliście już z takich ogłoszeń? Jak to wszystko wygląda.

klakla09

Posty: 3

 
Byłem na storni takich ogłoszeń i jest super. Poznałem tam kobietę, która spełnia wszystkie moje oczekiwania. Wreszcie mam, z kim spędzić wolny czas. Nie mam go dużo, dlatego potrzebuje kogoś, kto jest w stanie to zrozumieć i nie robimy mi wyrzutów. Dla mnie super.

Yuri20

Posty: 9

 
Dla szukających ogłoszeń towarzyskich polecam stronę https://samka.pl. Odnajdziecie tutaj sporo ogłoszeń dla panów, pań i par. każdy znajdzie taką osobę, z jaką będzie chciał spędzić swój wolny czas. Sam z tej strony korzystam i jestem naprawdę usatysfakcjonowany.

esdoen1

Posty: 9

 
Każdy ma do tego inne podeście. U mnie jakoś się taka forma spotkań nie przyjęła. Nie mam na to czasu i chęci. Wiem, iż kilku znajomych z tego korzysta. Dotyczy to nie tylko mężczyzn, ale również kobiet. U mnie już wiek troszkę zaawansowany, zatem jestem nieprzygotowany na korzystanie z Internetu.

karmelaniolek

Posty: 13

 
Akurat u mnie w okolicy wśród ogłoszeń towarzyskich nie ma nikogo ciekawego. Może mam za duże żądania? Pochodzę z małego miasta i tam zawsze był kłopot żeby spotkać kogoś fajnego. Nie poddaje się i poszukuję dalej. Mam nadzieje, że wreszcie na kogoś takiego trafię i będę mógł miło spędzić czas.

Thaniell

Posty: 15

 
Korzystam z anonsów towarzyskich i jestem zadowolony. Dopasuje sobie do spotkań takie osoby, jakie najbardziej mi się podobają. Czasami to tylko rozmowa, a czasami coś więcej. Dla mnie to super rozwiązanie i polecam je wszystkim.

Kitas

Posty: 3

 
Nie korzystałem nigdy z takich ogłoszeń, dlatego nie jestem w stanie się wypowiedzieć. Nie słyszałem też o znajomych, którzy korzystają, ale u nas to często temat tabu, dlatego akurat się temu nie dziwię. Jeśli ktoś lubi spotkania to, czemu się ograniczać? Warto korzystać.

Jasiu560

Posty: 2

 
Do wyboru są miliny użytkowników z całego kraju. Właśnie, wobec tego wśród tych super ogłoszeń towarzyskich zawsze można odnaleźć kogoś, kto będzie w stanie spełnić wszystkie nasze oczekiwania. Wielokrotnie sam korzystam, w wielu przypadkach polecam innym. Dla mnie to super rozwiązanie na miłe spędzenie wolnego czasu.

micko

Posty: 4

 
Nie wiem czy zdecyduje się na takie ogłoszenia towarzyskie. Widziałem kilka ładnych kobiet, lecz nie wiem czy to dla mnie? Opinie są inne, wobec tego trudno mi wyrobić sobie zdane. Pewnie jeśli się sam nie zdecyduje to nie będę wiedział czy takie spotkania są odpowiednie dla mnie.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Akurat u mnie w okolicy wśród ogłoszeń towarzyskich nie ma nikogo ciekawego. Może mam za duże wymagania? Pochodzę z małego miasta i tam zawsze był problem żeby spotkać kogoś fajnego. Nie poddaje się i szukam dalej. Mam nadzieje, że wreszcie na kogoś takiego trafię i będę mógł miło spędzić czas.

Kitas

Posty: 10