Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

mieszkania na sprzedaż w Warszawie, gdzie warto ?

mieszkania na sprzedaż w Warszawie, gdzie warto ?

Gdzie znajdę niesłychanie znaczny wybór mieszkań na sprzedaż w Warszawie? Od paru miesięcy szukam mieszkania i mam swoje żądania. Niestety jak na razie nic dobrego z tego nie wynikło. Wymaga miejsca gdzie tych ogłoszeń będzie wiele.

Narcyzzz

Posty: 2

 
Na pewno mieszkania w Warszawie do tanich nie nalezą, ale w innych miastach wcale nie jest lepiej. Jeśli już mam wybierać miejsce do zamieszkania i płacić dużo pieniędzy to stawiamy na Warszawę. Tam nawet jak będzie kryzys to zarobki są większe i szanse na znalezienie pracy też. Polecam takie rozwiązanie dla wszystkich.

czartoryski56

Posty: 4

 
Na pewno mieszkania w Warszawie do tanich nie nalezą, natomiast w innych miastach wcale nie jest lepiej. Jeśli już mam wybierać miejsce do zamieszkania i płacić dużo pieniędzy to stawiamy na Warszawę. Tam nawet jak będzie kryzys to zarobki są większe i szanse na znalezienie pracy też. Polecam takie rozwiązanie dla wszystkich.

Klarka4545

Posty: 6

 
W Warszawie ceny są wysokie. Trzeba się z tym liczyć. Szanse na zrobienie kariery są większe i to właśnie przekłada się na wysokie ceny nieruchomości. Trzeba się zastanowić czy to właśnie jest miejsce i rozwiązanie dla nas.

El2CzupakaBra

Posty: 9

 
Warszawa zawsze miała niezmiernie kosztowne mieszkania. Nawet przed tym jak ceny mocno wzrosły to tanio tam nie było. Zarobki w stolicy w tamtych czasach były kilkukrotnie doskonalsze niż w innych regionach kraju. Tak to wyglądało.

mertus4

Posty: 5

 
Interesowałem się nieruchomościami w Warszawie i ceny są wysokie. Można też odszukać coś w porządnej cenie, niemniej jednak trzeba się liczyć z tym, iż do metra będzie daleko. Niestety trzeba zrezygnować z czegoś, jeśli zależy nam na tym, aby cena była niezmiernie znana.

labuh

Posty: 4

 
Oferty z nieruchomościami w Warszawie można odszukać na http://www.tradebest.pl. ta strona ma ich rzeczywiście niezmiernie sporo. Bez względu na to czy ma to być małe czy spore mieszkanie to u nich coś dla siebie dopasujemy.

Aniusiaaa1

Posty: 5

 
Wybór mieszkań w Warszawie jest dość spory. Wszystko jednakże zależne jest od tego, czego się tak naprawdę szuka. Która lokalizacja, wielkość no i jaka to ma być cena?

Thaniell

Posty: 8

 
Interesowałem się nieruchomościami w Warszawie i ceny są wysokie. Można też znaleźć coś w dobrej cenie, ale trzeba się liczyć z tym, że do metra będzie daleko. Niestety trzeba zrezygnować z czegoś, jeśli zależy nam na tym, aby cena była bardzo atrakcyjna.

dof77

Posty: 5