Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

sesja rodzinna nad morzem, znacie ?

sesja rodzinna nad morzem, znacie ?

Robił ktoś z Was sesję rodzinną nad morzem? Jak to wyszło? Dużo to kosztuje? Zastanawiam się nad taką niespodzianką dla rodziny, bo jedziemy niedługo na wakacje. Przy okazji można byłoby zrobić coś oryginalnego.

wer5555

Posty: 1

 
Osoby, które chcą wykonać sobie sesję lifestyle nad morzem z dziećmi mogą ofertę odnaleźć tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Mamy tutaj panią, która niesłychanie dobrze zna się na robieniu zdjęć.

Soryuj

Posty: 4

 
Mnie się bardzo podobała sesja rodzinna nad morzem, bo powstały niesamowite zdjęcia. Odpowiednie ustawienie, ubranie, a do tego później takie zdjęcia trafiają do obróbki. Sami nigdy niczego podobnego byśmy nie wykonali, bo nie wiemy jak.

090913123

Posty: 3

 
Odszukanie fotografa nie jest problemem, lecz trzeba sprawdzać czy to osoba, która traktuje to jak pasje, bo wówczas takie fotografie są rzeczywiście o wiele ładniejsze.

56_2014

Posty: 5

 
Mieliśmy wykonać sesję lifestyle nad morzem, ale nie mogliśmy znaleźć wolnych terminów. To znaczy terminy były, ale my chcieliśmy połączyć wyjazd wakacyjny ze zdjęciami. Może w przyszłym roku się uda? Marzy mi się taka sesja z profesjonalnymi zdjęciami, dlatego na nią czekam.

Klarka34

Posty: 2

 
U nas profesjonalna Pani fotograf wykonała sesję lifestyle nad morzem razem z dziećmi. Efekt? Trudno to opisać to trzeba po prostu zobaczyć. Teraz już wiem, że to były dobrze wydane pieniądze na super pamiątkę rodzinną.

Posty: 5

 
My najczęściej sami robimy sobie zdjęcia. Bez wątpienia nigdy nie będą takie super jak robione przez fotografa, lecz można też przy okazji zaoszczędzić pieniądze. Jedyne zdjęcia plenerowe, jakie mamy to ze wesela. Wiem, iż takie sesje są obecnie możne, wobec tego nie ma większych kłopotów żeby kogoś poprawnego odszukać.

Nikuś23

Posty: 4

 
Uwielbiam morze, wobec tego sesje nad morzem to moje marzenie. Na razie nie mam jak się tam wybrać, niemniej jednak jeżeli tylko będzie okazja to wcześniej skontaktuje się z osobą, jaka takie zdjęcia robi. Na pewno znajdzie się jakiś wolny termin i wówczas pojedziemy z rodziną. Im wiecej takich oryginalnych fotografii mamy tym lepiej.

Grabow12

Posty: 4