Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Gdzie kupić sprzęt na siłownię

Gdzie kupić sprzęt na siłownię

Cześć. Chcę sobie zamontować w domu drążek ścienny z możliwością regulacji rozstawów do ćwiczeń z własnym ciężarem. Macie coś takiego u siebie? Szukam czegoś co można ustawić w wygodnej odległości od ściany żebym kolanami po tynku nie jeździł...:)

zenek744

Posty: 8

 
Mój tato zaczął jakiś czas temu ćwiczyć razem ze mną a ma już 50 lat skończone. Fajna sprawa. Inni ojcowie mają brzuszki, a mój macha sztangą aż miło :)

Asd7

Posty: 25

 
Czesc. Mnie się podoba w siłowni na mieście, nowy sprzęt, dużo przyrządów, można też potrenować cardio, wszystko w jednym miejscu, klima, fajny widok z okien na miasto, chwalę sobie.

werbenk

Posty: 14

 
Dobre profesjonalne sprzęty do siłowni ale nadające się do montazu i używania w warunkach domowych produkuje K Sport, na ich stronie k-sport.com.pl można sobie sprawdzić ich rzeczy, mają dobre uczciwe fotki i porządne opisy wraz z wymiarami konkretnych drążków czy ławeczek.

zob-nowe34

Posty: 12

 
Wiadomo że dużo zależy od tego jak będzie się używało konkretnych ławeczek i drążków. Jak ktoś waży 70-80 kg a jak ktoś ma 120-140 kg wagi to jednak będzie miało wpływ na trwałość sprzętu...

plusik45

Posty: 17

 
Najbardziej w czasach szkolnych to lubiłem ćwiczyć na poręczy. Jakoś wyciskania na ławeczce to nie nigdy nie lubiłem, ciężkie izolowane ćwiczenie przy którym pracuje wąska grupa mięśni

lalunik

Posty: 11