Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Gdzie kupić sprzęt na siłownię

Gdzie kupić sprzęt na siłownię

Na jakim sprzęcie ćwiczycie najczęściej i czy drążek w domu to waszym dobry pomysł, aby rozpocząć przygodę z kalisteniką, ćwiczeniami z masą własnego ciała dla niewtajemniczonych? Dajcie znać, co się u was najlepiej sprawdza.

DobreRADY

Posty: 5

 
Mnie bawią ludzie, którzy ćwiczą tylko klatkę, górę ogólnie, a nogi olewają. Później masz straszne ryzyko kontuzji, bo praktycznie połowa ciała zaniedbana. Wyprowadzałem wiele osób z takich kontuzji, dzięki poduszce sensomotorycznej. Tanio można znaleźć na k-sport.com.pl. Idealna forma rehabilitacji, a nawet wstępu do dalszego treningu, jak jesteś zainteresowany.

syrena88

Posty: 13

 
Jestem zwolennikiem progresji, więc ćwiczenia z masą własnego ciała z dodatkiem ciężarów na ręce, nogi to optymalne rozwiązanie.

MisiekKce

Posty: 7

 
Moim zdaniem to warto jednak przetestować sprzęt na żywo i nie zamawiaj od razu wielkich partii, tylko oceniaj potencjał konkretnych producentów krok po kroku.

Zeetttt2

Posty: 19

 
Fajne wskazówki dotyczące rozbudowy domowej siłowni masz na blogu K-Sport. Ciekawa polska marka. Mam doświadczenie z ich poręczami to przyznam, że ryzyko kontuzji ograniczone do absolutnego minimum.

pawel253

Posty: 9

 
Ze względów czasowych musiałem przejść na trening domowy. Uczy systematyczności, chociaż sam nie wiem, czy domowa siłownia jest lepsza od klasycznej.

Lizusek45

Posty: 13